Pisanie sklepów internetowych

Profesjonalny sklep internetowy powinien przede wszystkim być prosty w obsłudze. Równie ważnym elementem jest estetyczny i efektowny wygląd.
Sklepy wykonane przez nas posiadają nieograniczone możliwości graficzne. Jeśli masz graficzną koncepcję swojego sklepu, podziel się nią z nami – zaprojektujemy dla Twojego sklepu unikalną szatę graficzną.
Sklepy internetowe wykonane przez nas łączą wszystkie najważniejsze cechy jakimi powinien charakteryzować się profesjonalny sklep internetowy.
Obsługa walut, języków, kart płatniczych otwiera wielkie możliwości, jakie nam daje handel na całym świecie.
Sklepy internetowe wyceniamy indywidualnie wg. potrzeb klienta.
Tworzymy aplikacje łączące sklep internetowy z programami magazynowymi tak, by sklep był jak najbardziej zautomatyzowany.

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Czy po założeniu sklepu ponoszę dodatkowe koszty?
Nie. Opłata za sklep internetowy ma charakter jednorazowy. Licencja na oprogramowanie udzielana jest bezterminowo. Zajmujemy się uruchomieniem sklepu kompleksowo.

Czy pomagacie w kwestiach związanych z serwerem i domeną?
Tak. W cenie sklepu internetowego oferujemy pomoc w zakresie doradzenia, zamówienia i konfiguracji odpowiedniego serwera oraz domeny internetowej.

Mam własny szablon sklepu. Czy wdrożycie mój projekt?
Tak. W cenie oprogramowania oferujemy wdrożenie szablonu niezależnie od tego, czy została ona wykonana przez nas, czy też dostarczona przez Klienta.

Mam własną domenę. Czy mogę ją wykorzystać w sklepie internetowym?
Tak. Nie ma żadnego problemu z wykorzystaniem istniejącej już domeny. Domena może pozostać zarejestrowana u dotychczasowego usługodawcy.

Czy możecie założyć sklep “na odległość”?
Tak. Zarówno podpisanie umowy jak i praca nad sklepem internetowym odbywają się zdalnie. Kontakt mailowy i telefoniczny w zupełności wystarczą.