Monitoring i zabezpieczenie mienia.

Cennik montażu instalacji monitoringu.

Cena montażu instalacji monitoringu w głównej mierze zależy od kosztu użytych do jej wykonania urządzeń oraz przewodów. Instalacja monitoringu jest inwestycją na lata więc zalecamy montaż urządzeń dobrej jakości. Do wykonywania swoich instalacji stosujemy urządzenia oraz przewody tylko sprawdzonych i renomowanych producentów. Nie warto samemu kupować najtańszych i nie sprawdzonych kamer, rejestratorów a potem samemu próbować ich instalować. Obecne produkowane systemy monitoringu renomowanych producentów są bardzo zaawansowane technologicznie w różnorodne funkcje umożliwiające uzyskanie jak najlepszego obrazu z kamer, czasu zapisu, oraz inteligentnego monitoringu. Mogą nie być w pełni wykorzystane jeżeli montażu dokona nie przeszkolona do tego celu osoba.

Projektujemy, instalujemy, serwisujemy systemy i elementy systemów BCS telewizji przemysłowej w standardzie najbardziej powszechnym PAL, w standardzie HD IP, oraz kamery w standardzie HDSDI i HDCVI:

  • kamery wewnętrzne – kompaktowe, kopułki, kolorowe, dzień/noc, wandaloodporne,
  • kamery zewnętrzne – kompaktowe w obudowach, tubowe, kolorowe, dzień/noc, wandaloodporne,
  • kamery obrotowe – wewnętrzne i zewnętrzne; kolorowe,dzień/noc,
  • kamery specjalne – miniaturowe kamery ukryte w różnego rodzaju urządzeniach,
  • rejestratory cyfrowe – urządzenia zapisujące obraz z kamer na dysk twardy,
  • obudowy do kamer – wewnętrzne, zewnętrzne, hermetyczne, wandaloodporne,
  • oświetlacze podczerwieni – urządzenia podświetlające pole widzenia kamer w nocy.

System monitoringu po podłączeniu do sieci internet umożliwia zdalny podgląd obrazu z kamer na urządzeniach mobilnych ( laptop, tablet, smartfon) z każdego miejsca na świecie.

Oferujemy montaż kompleksowo całej instalacji z 24-miesiączną gwarancją na terenie miast: Ełk, Olecko, Augustów, Giżycko, Gołdap, Grajewo, Węgorzewo, Kowale Oleckie i okolice po konkurencyjnych cenach.